Philips 77OLED908 (77"), OLED-televisio
Philips 77OLED908 (77"), OLED-televisio osastosta Televisiot nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 3 499 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Philips OLED908 77" 4K OLED+ Ambilight Google TVNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 3 499 € | 3 499 € | Katso tuotetta ▸ | ||
PHILIPS 77" 4K OLED+ AMBILIGHT GOOGLE TV 77OLED908Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 3 499 € | 3 528 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips 77†OLED908 4K OLED Ambilight älytelevisio (2023)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 3 499 € | 3 529 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 3 499 €
3 499 €
Toimitusaika 2 - 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 3 528 €
3 499 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 3 529 €
3 499 €
Philips 77OLED908 (77"), OLED-televisio
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 77 tuumaa |
Kuvasuhde | 16:9 |
Paneelin tyyppi | LED |
Valmistaja | Philips |
Digi-TV | |
DVB-C | On |
DVB-T | On |
DVB-S | On |
DVB-T2 | On |
DVB-S2 | On |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,3 W |
VESA-yhteensopiva | On |
Teksti-TV | 1 000 sivua |
Liitettävyys | |
HDMI-liitinten määrä | 4 |
Komponenttivideo | 1 |
USB | On |
Kuulokeliitäntä | On |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 3 840 px |
Resoluutio (korkeus) | 2 160 px |
Värinormit | |
NTSC 3,58 | On |
NTSC 4,43 | On |
PAL | On |
SECAM | On |
Ultra HD | On |
EAN-koodi | 8718863038499 |
Hintakehitys
Korkein hinta
3 499 €
Keskihinta
3 499 €
Alin hinta
3 499 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.