Epson EcoTank ET-5800, tulostin
Epson EcoTank ET-5800, tulostin osastosta Tulostimet nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 999 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Epson EcoTank ET-5800 monitoimitulostinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 999 € | 1 004 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Epson Ecotank Et-5800 MonitoimitulostinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
999 € | 1 004 € | Katso tuotetta ▸ | ||
EPSON EcoTank ET-5800 A4 MFP WiFi LAN (C11CJ30401)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 1 013 € | 1 018 € | Katso tuotetta ▸ | ||
EPSON ECOTANK ET-5800Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 1 069 € | 1 074 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
999 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 018 €
1 013 €
1 069 €
Epson EcoTank ET-5800, tulostin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Epson |
Valmistajan tuotesivu | https://epson.com/For-Work/Printers/Inkjet/EcoTank-Pro-ET-5800-All-in-One-Cartridge-Free-Supertank-Printer/p/C11CJ30201 |
Paperinkäsittely | 550 arkkia |
Tulostusnopeus | |
Mustavalkoinen | 25 sivua/min |
Väri | 12 sivua/min |
Liitettävyys | |
Bluetooth | On |
Ethernet | On |
USB | On |
WLAN | On |
Toiminnot | |
Kopiointi | On |
Skannaus | On |
Tulostus | On |
Käyttöjärjestelmä | |
Windows 7 | On |
Windows 8 | On |
Android | On |
iOS | On |
Mac OS | On |
Windows 10 | On |
Skannausominaisuudet | |
Interpoloidut | 9600x9600 dpi |
Optinen tarkkuus | 1200x1200 dpi |
Värisyvyys | 48 bit |
Kopiointiominaisuudet | |
Kopioiden enimmäismäärä | 999 kpl |
Kopiointinopeus (väri) | 10 kopiota/min |
Kopiointinopeus (mv) max | 23 kopiota/min |
Monitoimitulostin | On |
Mustesuihku | On |
Väri | On |
Virrankulutus | |
Virrankäyttö (huippu) | 19 |
Virrankäyttö (lepotila) | 0,81 |
Virrankäyttö (pois päältä) | 0,15 |
Virrankäyttö (valmiustila) | 8,9 |
LCD-näyttö | On |
EAN-koodi | 8715946677231 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 069 €
Keskihinta
1 020 €
Alin hinta
999 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.