LaCie Mobile Drive (2 TB, USB-C) STHG2000400, ulkoinen kovalevy
LaCie Mobile Drive (2 TB, USB-C) STHG2000400, ulkoinen kovalevy osastosta Ulkoiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 89,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
LaCie Mobile Drive 2TB USB-CNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 89,00 € | 92,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LaCie Mobile Drive - Ulkoiset kovalevyt - 2TB - hopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 117,59 € | 117,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lacie Moblie Drive 2ttNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 117,80 € | 123,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LACIE Mobile Portable HDD 2TB USB silver (STLP2000400)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 120,45 € | 125,35 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
LaCie Mobile Drive 2 Tt -ulkoinen kovalevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 124,99 € | 129,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lacie Mobile Drive (2022) 2 TB -ulkoinen kovalevy, HopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 128,90 € | 133,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LaCie Mobile Drive 2 Tt -ulkoinen kovalevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä torstai - maanantai | 129,95 € | 129,95 € | Katso tuotetta ▸ |
89,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 117,59 €
117,59 €
117,80 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 125,35 €
120,45 €
124,99 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 133,80 €
128,90 €
Toimitusaika perillä torstai - maanantai
Hinta toimituskuluineen 129,95 €
129,95 €
LaCie Mobile Drive (2 TB, USB-C) STHG2000400, ulkoinen kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | LaCie, Seagate, Ricatech |
Liitännät | |
USB 3.0 | On |
USB 3.1 | On |
USB-C | On |
Kapasiteetti | 2 000 Gt |
Valmistajan tuotesivu | https://www.lacie.com/gb/en/products/mobile-drive |
Koko | 2,5 tuumaa |
EAN-koodi | 3660619404674, 3660619404650, 3660619404759, 8719706043557 |
Hintakehitys
Korkein hinta
129,95 €
Keskihinta
118,38 €
Alin hinta
89,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.