LaCie Rugged SSD Pro (1 TB, Thunderbolt/USB-C) STHZ1000800, ulkoinen SSD-kovalevy
LaCie Rugged SSD Pro (1 TB, Thunderbolt/USB-C) STHZ1000800, ulkoinen SSD-kovalevy osastosta Ulkoiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 245,28 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
LaCie Kestävä SSD Pro - STHZ1000800Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 245,28 € | 245,28 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LaCie Rugged SSD PRO 1TB USB-C Thunderbolt 3Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 249,00 € | 252,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lacie Rugged Ssd Pro 1tt MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 252,96 € | 258,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LaCie Rugged SSD Pro 1TB Thunderbolt 3 (STHZ1000800)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 257,10 € | 262,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
245,28 €
Toimitusaika 3-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 252,90 €
249,00 €
252,96 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 262,00 €
257,10 €
LaCie Rugged SSD Pro (1 TB, Thunderbolt/USB-C) STHZ1000800, ulkoinen SSD-kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | LaCie, Seagate |
Liitännät | |
USB 3.0 | On |
USB-C | On |
Thunderbolt | On |
Mitat | |
Pituus | 97,9 mm |
Leveys | 64,9 mm |
Korkeus | 17 mm |
Paino | 100 g |
Kapasiteetti | 1 000 Gt |
Valmistajan tuotesivu | https://www.lacie.com/gb/en/products/rugged/ |
SSD | On |
EAN-koodi | 0763649137697, 3660619407293 |
Hintakehitys
Korkein hinta
257,10 €
Keskihinta
251,09 €
Alin hinta
245,28 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.