WD My Passport (2 TB, USB 3.0) WDBYVG0020BBK, ulkoinen kovalevy
WD My Passport (2 TB, USB 3.0) WDBYVG0020BBK, ulkoinen kovalevy osastosta Ulkoiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 80,50 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
WESTERN DIGITAL – HDD EXT My Passport 2Tb Blue Worldwide (WDBYVG0020BBL-WESN)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 80,50 € | 85,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WESTERN DIGITAL – MyPassport 2TB black (WDBYVG0020BBK-WESN)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 80,50 € | 85,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WD Minun passini BPKJ0040BBK - Ulkoiset kovalevyt - 2TB - mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 80,66 € | 87,65 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wd My Passport 2tt MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 81,22 € | 87,21 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WD My Passport 2 Tt -ulkoinen kovalevy, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 85,90 € | 90,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
WD My Passport 2 Tt -ulkoinen kovalevy, SininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 85,90 € | 90,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WD My Passport ulkoinen kiintolevy 2TB portable USB3.0 USB2.0Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 109,00 € | 113,95 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 85,40 €
80,50 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 85,40 €
80,50 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 87,65 €
80,66 €
81,22 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 90,80 €
85,90 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 90,80 €
85,90 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 113,95 €
109,00 €
WD My Passport (2 TB, USB 3.0) WDBYVG0020BBK, ulkoinen kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Western digital |
Liitännät | USB 3.0 |
Mitat | |
Pituus | 107,2 mm |
Leveys | 75 mm |
Korkeus | 11,15 mm |
Paino | 120 g |
Kapasiteetti | 2 000 Gt |
Koko | 2,5 tuumaa |
EAN-koodi | 0718037869476, 0718037870281, 0718037870168 |
Hintakehitys
Korkein hinta
109,00 €
Keskihinta
86,24 €
Alin hinta
80,50 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.