Western Digital WD Elements (8 TB, USB 3.0) WDBWLG0080HBK, ulkoinen kovalevy
Western Digital WD Elements (8 TB, USB 3.0) WDBWLG0080HBK, ulkoinen kovalevy osastosta Ulkoiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 177,30 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
WESTERN DIGITAL – WD Elements external HDD USB 3.0 8TB (WDBWLG0080HBK-EESN)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 177,30 € | 182,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WD Elements Desktop U3 - Ulkoiset kovalevyt - 8TB - mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 184,68 € | 184,68 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wd Elements Desktop 8tt MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 184,76 € | 190,75 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WD Elements Desktop 8 Tt -ulkoinen kovalevy, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 191,90 € | 196,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
WD elements 8TB HDD USB 3.0 EXTERNAL 3,5" ulkoinen kiintolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 239,00 € | 243,95 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 182,20 €
177,30 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 184,68 €
184,68 €
184,76 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 196,80 €
191,90 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 243,95 €
239,00 €
Western Digital WD Elements (8 TB, USB 3.0) WDBWLG0080HBK, ulkoinen kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaKapasiteetti | 8 000 Gt |
Valmistaja | Western digital |
Mitat | |
Pituus | 135 mm |
Leveys | 48 mm |
Korkeus | 165,8 mm |
Paino | 910 g |
Värivaihtoehdot | Musta |
Valmistajan tuotesivu | http://www.wdc.com/en/products/products.aspx?id=260 |
Liitännät | USB 3.0 |
Koko | 3,5 tuumaa |
Hintakehitys
Korkein hinta
239,00 €
Keskihinta
195,53 €
Alin hinta
177,30 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.