Transcend StoreJet 25H3 (1 TB, USB 3.0) TS1TSJ25H3, ulkoinen kovalevy
Transcend StoreJet 25H3 (1 TB, USB 3.0) TS1TSJ25H3, ulkoinen kovalevy osastosta Ulkoiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 75,93 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Transcend StoreJet 25H3 Purppura - Ulkoiset kovalevyt - 1TB - ViolettiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 75,93 € | 82,92 € | Katso tuotetta ▸ | ||
TRANSCEND STOREJET 25H3P 2.5"" 1TB (TS1TSJ25H3P)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 84,35 € | 89,25 € | Katso tuotetta ▸ | ||
TRANSCEND STOREJET SJ25H3B 2.5"" 1TB BLUE ANTI-SHOCK (TS1TSJ25H3B)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 84,35 € | 89,25 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Transcend StoreJet 25H3 1 Tt -ulkoinen kovalevy, PurppuraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 88,90 € | 93,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Transcend StoreJet 25H3 1 Tt -ulkoinen kovalevy, SininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 88,90 € | 93,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 82,92 €
75,93 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 89,25 €
84,35 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 89,25 €
84,35 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 93,80 €
88,90 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 93,80 €
88,90 €
Transcend StoreJet 25H3 (1 TB, USB 3.0) TS1TSJ25H3, ulkoinen kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaLiitännät | USB 3.0 |
Mitat | |
Pituus | 130,8 mm |
Leveys | 80,8 mm |
Korkeus | 21,7 mm |
Paino | 256 g |
Kapasiteetti | 1 000 Gt |
Valmistajan tuotesivu | http://www.transcend-info.com/products/Catlist.asp?LangNo=0&modno=324 |
Koko | 2,5 tuumaa |
EAN-koodi | 0760557820109 |
Valmistaja | Transcend |
Hintakehitys
Korkein hinta
88,90 €
Keskihinta
84,49 €
Alin hinta
75,93 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.