Fiskars Edge 978304, tomaattiveitsi 13 cm
Fiskars Edge 978304, tomaattiveitsi 13 cm osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 11,30 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars 1003092 EDGE tomaattiveitsi 13cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 11,30 € | 21,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars - Edge Tomaattiveitsi 13 cm MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 13,73 € | 20,63 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Tomato Knife BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 20,46 € | 27,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Edge tomaattiveitsi 13cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 20,90 € | 25,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Fiskars Edge tomaattiveitsiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 21,99 € | 27,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Edge-tomaattiveitsi 13 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
24,90 € | 30,10 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 21,20 €
11,30 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 20,63 €
13,73 €
20,46 €
20,90 €
21,99 €
24,90 €
Fiskars Edge 978304, tomaattiveitsi 13 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Fiskars |
Valmistajan tuotesivu | http://homeware.fiskars.com/web/fiskarsweb.nsf/fi/veitset_edge_tomato_knife_978304 |
EAN-koodi | 6424009783049 |
Hintakehitys
Korkein hinta
24,90 €
Keskihinta
18,88 €
Alin hinta
11,30 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.