Fiskars Norden Kokkiveitsi 20 cm
Fiskars Norden Kokkiveitsi 20 cm osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 93,60 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars - Norden Kokkiveitsi 20 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 93,60 € | 93,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Norden kokkiveitsi 20 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 97,00 € | 97,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Norden Cook's KnifeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 118,11 € | 118,11 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Norden-kokkiveitsiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 121,00 € | 121,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 93,60 €
93,60 €
97,00 €
118,11 €
121,00 €
Fiskars Norden Kokkiveitsi 20 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
121,00 €
Keskihinta
107,43 €
Alin hinta
93,60 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.