Kai Shun Classic, kokkiveitsi 20 cm
Kai Shun Classic, kokkiveitsi 20 cm osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Shopping4net.fi hintaan 175,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
KAI Shun Classic Kokkiveitsi 20 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivä | 175,00 € | 175,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kai Shun classic -kokkiveitsi 20 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 183,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Kai Classic DM-0706 -kokkiveitsi, 20,5 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 209,00 € | 209,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
KAI Kai Shun Classic kokkiveitsi 20 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 209,00 € | 209,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
KAI Shun Classic cooking knife 20,0cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 251,90 € | 256,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3 päivä
Hinta toimituskuluineen 175,00 €
175,00 €
183,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 209,00 €
209,00 €
251,90 €
Kai Shun Classic, kokkiveitsi 20 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
251,90 €
Keskihinta
205,58 €
Alin hinta
175,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.