KAI Shun Premier TDM-1702, santokuveitsi 18 cm
KAI Shun Premier TDM-1702, santokuveitsi 18 cm osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 209,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
KAI Shun Premier Tim Mälzer Santoku 18 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 209,00 € | 209,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kai Shun Premier -santoku-veitsi, 18 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 209,00 € | 209,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
KAI Shun Premier Tim Mälzer TDM-1702 -santokuveitsi, 18 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 249,95 € | 249,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
KAI Kai Shun Premier santokuveitsi 18 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 249,99 € | 249,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
KAI Shun Premier Tim Mälzer TDM-1702 -santokuveitsi, 18 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 15 päivää | 249,99 € | 254,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 209,00 €
209,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 209,00 €
209,00 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 249,95 €
249,95 €
249,99 €
Toimitusaika 15 päivää
Hinta toimituskuluineen 254,89 €
249,99 €
KAI Shun Premier TDM-1702, santokuveitsi 18 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4901601354607 |
Valmistaja | KAI Group |
Hintakehitys
Korkein hinta
249,99 €
Keskihinta
233,59 €
Alin hinta
209,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.