WMF Spitzenklasse Plus Kokkiveitsi 20/34cm
WMF Spitzenklasse Plus Kokkiveitsi 20/34cm osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 108,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
WMF - Spitzenklasse Plus Kokkiveitsi 20 cm Teräs/MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 108,00 € | 108,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WMF Spitzenklasse Plus kokkiveitsi, 20 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 120,00 € | 120,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WMF Spitzenklasse Plus kokkiveitsi 20 cm Ruostumaton teräsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 120,09 € | 120,09 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 108,00 €
108,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 120,00 €
120,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 120,09 €
120,09 €
WMF Spitzenklasse Plus Kokkiveitsi 20/34cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4000530677891 |
Valmistaja | WMF |
Hintakehitys
Korkein hinta
120,09 €
Keskihinta
116,03 €
Alin hinta
108,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.