Bissell Powerfresh Slimsteam 2234N, höyrypesuri
Bissell Powerfresh Slimsteam 2234N, höyrypesuri osastosta Höyrypesurit nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 159,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bissell PowerFresh SlimSteam höyrymoppi BIS24515Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 159,00 € | 163,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BISSELL Höyrymoppi PowerFresh Slim SteamNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 159,00 € | 163,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bissell PowerFresh Slim Steam höyrymoppiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
159,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Bissell Powerfresh Slim Steam MopNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 164,92 € | 170,91 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Bissell Höyrypesuri Voimakas ja ohut höyrypuhdistinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 195,69 € | 195,69 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 163,90 €
159,00 €
164,92 €
Toimitusaika 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 195,69 €
195,69 €
Bissell Powerfresh Slimsteam 2234N, höyrypesuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0011120245158 |
Valmistaja | Bissell |
Johto | 8 m |
Mitat | |
Leveys | 14 cm |
Korkeus | 121 cm |
Syvyys | 6 cm |
Paino | 3 kg |
Teho | 1 500 W |
Automaattinen johdonkelaus | On |
Parkkiasento | On |
Lattiasuulake | On |
Mattosuulake | On |
Putken materiaali | Muovi |
Teleskooppiputki | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
195,69 €
Keskihinta
167,52 €
Alin hinta
159,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.