Pölypussi Nilfisk-ALTO 107419590; 5 kpl.
Pölypussi Nilfisk-ALTO 107419590; 5 kpl. osastosta Imurien tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 16,10 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Nilfisk 107419590 Pölypussi 5 kappaleen pakkaus, fleeceNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 16,10 € | 18,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pölypussi Nilfisk-ALTO 107419590; 5 kpl.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 18,00 € | 25,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pölypussi Nilfisk Aero kuiva-/märkäimuriin, 5 kplNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 19,99 € | 19,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fleece-p?lypussi Aero 5 kpl, NilfiskNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 26,90 € | 31,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Nilfisk Aero Fleece pölypussit (5 kpl)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 29,90 € | 34,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 18,09 €
16,10 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 25,90 €
18,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 19,99 €
19,99 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 31,80 €
26,90 €
29,90 €
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5715492213238 |
Valmistaja | Nilfisk |
Hintakehitys
Korkein hinta
29,90 €
Keskihinta
22,18 €
Alin hinta
16,10 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.