Melitta Easy Top 2.0, kahvinkeitin
Melitta Easy Top 2.0, kahvinkeitin osastosta Kahvinkeittimet nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 42,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Melitta Easy Top II kahvinkeitin 21873Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 42,95 € | 47,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Melitta Easy II Top MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 43,59 € | 50,58 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Easy Top 2.0 -kahvinkeitin mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
59,90 € | 65,10 € | Katso tuotetta ▸ |
42,95 €
43,59 €
59,90 €
Melitta Easy Top 2.0, kahvinkeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaTeho | 1 050 W |
Hintakehitys
Korkein hinta
59,90 €
Keskihinta
48,81 €
Alin hinta
42,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.