Nespresso Lattissima One, kapselikeitin
Nespresso Lattissima One, kapselikeitin osastosta Kahvinkeittimet nyt edullisimmin kaupasta e-ville.com hintaan 248,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Nespresso Lattissima One Evo -kapselikeitin valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä torstai - maanantai | 248,95 € | 248,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
NESPRESSO® Lattissima One NEW DeLonghi kapselikeitin EN510W (valkoin.)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 249,00 € | 253,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nespresso Lattissima One Evo -kapselikeitin, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 249,00 € | 253,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Delonghi Nespresso Lattissima One EN510.W -espressokeitin, ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 259,90 € | 264,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Nespresso Latissima One kahvikone, 1 litra, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 260,00 € | 260,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
NESPRESSO Lattissima one evo -kahvikoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 289,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika perillä torstai - maanantai
Hinta toimituskuluineen 248,95 €
248,95 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 253,90 €
249,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 253,90 €
249,00 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 264,80 €
259,90 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 260,00 €
260,00 €
289,00 €
Nespresso Lattissima One, kapselikeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7630039646271, 7630039646639, 7630039646653, 7630047654206, 7630047614422, 8004399020405 |
Mitat | |
Leveys | 36 cm |
Korkeus | 19 cm |
Syvyys | 19 cm |
Paino | 5 kg |
Valmistaja | Nespresso |
Vesimääränilmaisin | On |
Espressokeitin | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
289,00 €
Keskihinta
259,31 €
Alin hinta
248,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.