Electrolux LKI561400X, hella
Electrolux LKI561400X, hella osastosta Liedet nyt edullisimmin kaupasta Electrolux hintaan 799 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Electrolux Lki561400x Hopeinen LattialiesiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
799 € | 829 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ELECTROLUX LKI561400X INDUKTIOLIESINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 799 € | 844 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux 600-sarja SteamBake Lattialiesi Induktiotaso LKI561400XNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 799 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux liesi LKI561400XNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 800 € | 844 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Electrolux LKI561400X -induktioliesi, teräsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 23 päivää | 800 € | 860 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux lattialiesi induktio 50 cm LKI561400X teräsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 899 € | 968 € | Katso tuotetta ▸ |
799 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
?
799 €
800 €
Toimitusaika 2–7 päivää
Hinta toimituskuluineen 968 €
899 €
Electrolux LKI561400X, hella
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7332543765140 |
Liesitaso | |
Tyyppi | Induktio |
Edessä-oikea keittoalue | |
Halkaisija | 220 mm |
Teho | 2 000 W |
Edessä-vasen keittoalue | |
Halkaisija | 145 mm |
Teho | 1 500 W |
Takana-oikea keittoalue | |
Halkaisija | 145 mm |
Teho | 1 500 W |
Takana-vasen keittoalue | |
Halkaisija | 220 mm |
Teho | 2 000 W |
Valmistaja | Electrolux |
Energialuokka | A |
Uuni | |
Tilavuus | 58 l |
Kiertoilma | On |
Ylä-/alalämpö | On |
Grillitoiminto | On |
Sulatustoiminto | On |
Uunipellit | 2 kpl |
Rasvankeräysalusta | On |
Valaisimet | 1 kpl |
Luukku | 3 kpl |
Mitat | |
Leveys | 60 cm |
Korkeus | 90 cm |
Syvyys | 60 cm |
Paino | 56 kg |
Väri | Valkoinen |
Lapsilukko | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
899 €
Keskihinta
816 €
Alin hinta
799 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.