Smeg SMF03CREU, yleiskone
Smeg SMF03CREU, yleiskone osastosta Monitoimikoneet nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 499 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Smeg yleiskone SMF03CREU (kerma)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 499 € | 504 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg SMF03CREU -yleiskone, kerman valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 23 päivää | 500 € | 505 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg Smf03creu YleiskoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
529 € | 534 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg SMF03CREU yleiskone metallikulholla, kermaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 569 € | 574 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Smeg Yleiskone 4,8 L - Monitoimikoneet & Yleiskoneet Alumiini Creme - SMF03CREUNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
649 € | 649 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg Monitoimikone 4,8 litraa, cremeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 649 € | 649 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg Yleiskone, jossa jäätelökone, cremeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 728 € | 728 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg Smf03-yleiskoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 649 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
499 €
500 €
529 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 574 €
569 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 649 €
649 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 649 €
649 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 728 €
728 €
649 €
Smeg SMF03CREU, yleiskone
Ilmoita virheellisestä tiedostaTeho | 800 W |
Tilavuus | 4,8 l |
Mitat | |
Korkeus | 37,8 cm |
Leveys | 40,2 cm |
EAN-koodi | 8017709269159, 8017709269135 |
Valmistaja | Smeg |
Hintakehitys
Korkein hinta
728 €
Keskihinta
596 €
Alin hinta
499 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.