Sigma 85mm f/1.4 Art DG DN, objektiivi
Sigma 85mm f/1.4 Art DG DN, objektiivi osastosta Objektiivit nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 1 139 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Sigma 85mm f/1,4 DG DN Art / Sony FENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 1 139 € | 1 143 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sigma 85mm f/1,4 DG DN Art / L-mountNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 1 139 € | 1 143 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sigma 85mm f/1.4 DG DN Art -teleobjektiivi, L mountNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 1 140 € | 1 145 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sigma 85mm f/1.4 DG DN Art -teleobjektiivi, Sony ENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 1 150 € | 1 155 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sigma 85mm F/1.4 Dg Dn Art L-mountNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 1 149 € | 1 149 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sigma 85mm F1.4 Dg Dn | Art Sony E-mountNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 1 149 € | 1 149 € | Katso tuotetta ▸ |
1 139 €
Toimitusaika 3-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 143 €
1 139 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 145 €
1 140 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 155 €
1 150 €
1 149 €
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 149 €
1 149 €
Sigma 85mm f/1.4 Art DG DN, objektiivi
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Sigma |
Aukko | f/1.4 |
Linssin polttoväli | 85mm |
Mitat | |
Halkaisija | 82,8 mm |
Pituus | 94,1 mm |
Paino | 630 g |
Rakenne | 15 elementtiä 11 ryhmässä |
Himmenninlevyjä | 11 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.sigmaphoto.com/85mm-f1-4-dg-dn-a |
Suodinkierteet | 77 mm |
EAN-koodi | 0085126322694, 0085126322656, 0085126321697, 0085126322694, 0085126322656, 0085126321697 |
Objektiivin tyyppi | Zoom tele |
Kiinnitys | Sony E |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 150 €
Keskihinta
1 144 €
Alin hinta
1 139 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.