Sony FE 28mm F2 (SEL28F20), objektiivi
Sony FE 28mm F2 (SEL28F20), objektiivi osastosta Objektiivit nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 439,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Sony FE 28mm f/2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 439,00 € | 442,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony FE 28 mm F2 -laajakulmaobjektiiviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 449,99 € | 454,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony SEL28F20Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 520 € | 520 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SONY Alpha NEX Lens SEL28F20.SYXNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 594 € | 599 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
439,00 €
449,99 €
520 €
594 €
Sony FE 28mm F2 (SEL28F20), objektiivi
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Sony |
Aukko | f/2 |
Linssin polttoväli | 28mm |
Mitat | |
Halkaisija | 60 mm |
Paino | 200 g |
Pituus | 64 mm |
Rakenne | 9 elementtiä 8 ryhmässä |
Suurennus | 0,13 |
Himmenninlevyjä | 9 |
Valmistajan tuotesivu | http://www.sony.fi/electronics/kameran-objektiivit/sel28f20 |
Objektiivin tyyppi | Normaali kiinteä |
Suodinkierteet | 49 mm |
EAN-koodi | 0027242888807, 4548736074132 |
Hintakehitys
Korkein hinta
594 €
Keskihinta
501 €
Alin hinta
439,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.