Sony SEL30M35 30mm f/3.5 Macro, objektiivi
Sony SEL 30mm f/3.5 Macro (NEX) on kompaktin kokoinen macro-objektiivi, jonka lähin tarkennusetäisyys on vain 9,5 cm. Soveltuu hyvin kukkien, hyönteisten ja muiden pienien ja yksityiskohtaisien kohteiden kuvaamiseen sekä yleiskuvaamiseen.Asfäärisesti muotoillut objektiivin osat ssekä ED-linssi takaa terävät ja selkeät kuvat kaikilla kuva-asetuksilla.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Sony E 30mm f/3,5 MacroNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 239,00 € | 242,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony E 30mm F/3,5 Sony E-mountNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 259,16 € | 265,15 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony SEL30M35 E30 mm f3.5 makro-objektiiviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 259,99 € | 264,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SONY SEL30M35 NEX lens 30mm F3.5 MacroNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 314,90 € | 319,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Sony SEL30M35 30mm f/3.5 Macro, objektiivi
Ilmoita virheellisestä tiedostaSony SEL 30mm f/3.5 Macro (NEX) on kompaktin kokoinen macro-objektiivi, jonka lähin tarkennusetäisyys on vain 9,5 cm. Soveltuu hyvin kukkien, hyönteisten ja muiden pienien ja yksityiskohtaisien kohteiden kuvaamiseen sekä yleiskuvaamiseen.Asfäärisesti muotoillut objektiivin osat ssekä ED-linssi takaa terävät ja selkeät kuvat kaikilla kuva-asetuksilla.
Valmistaja | Sony |
Aukko | f/3.5 |
Linssin polttoväli | 30mm |
Mitat | |
Halkaisija | 62 mm |
Paino | 138 g |
Pituus | 55,5 mm |
Suurennus | 1:1 |
Kiinnitys | Sony |
Valmistajan tuotesivu | http://store.sony.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10551&storeId=10151&langId=-1&partNumber=SEL30M35#additionalImage1%22 |
Objektiivin tyyppi | Kiinteä makro |
Suodinkierteet | 49 mm |
EAN-koodi | 4905524796636 |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.