Fellowes Automax 150C -paperintuhooja, ristiinleikkaava
Fellowes Automax 150C -paperintuhooja, ristiinleikkaava osastosta Paperisilppurit nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 504 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
FELLOWES AUTOMAX 150C SHREDDER CROSS CUT (4680101)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 8.5.2024 | 504 € | 509 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Paperisilppuri Fellowes Automax 150CNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 589 € | 602 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fellowes Automax 150C -ristiinleikkaava paperisilppuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 24 päivää | 676 € | 683 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika saatavilla 8.5.2024
Hinta toimituskuluineen 509 €
504 €
589 €
Toimitusaika 24 päivää
Hinta toimituskuluineen 683 €
676 €
Fellowes Automax 150C -paperintuhooja, ristiinleikkaava
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0043859683741, 50043859683746 |
Valmistaja | Fellowes |
Hintakehitys
Korkein hinta
676 €
Keskihinta
590 €
Alin hinta
504 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.