Samsung 980 Pro (2000 GB, M.2 NVMe) MZ-V8P1T0CW, SSD-kovalevy
Samsung 980 Pro (2000 GB, M.2 NVMe) MZ-V8P1T0CW, SSD-kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 189,72 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Samsung 980 Pro Heatsink Ssd-levy 2000gb M.2 2280Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 189,72 € | 195,71 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung 980 Pro SSD - 2TB - Jäähdytyssiilillä - M.2 2280 - PCIe 4.0Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 189,90 € | 189,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung 980 PRO SSD 2 Tt M.2 -SSD-kovalevy jäähdytyselementilläNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 196,99 € | 201,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung 980 PRO Heatsink 2 Tt, PCIe 4.0, M.2 -SSD-levyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 207,90 € | 212,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Samsung 2TB 980 PRO with Heatsink SSD-levy, M.2 2280, PCIe 4.0, NVMe, 7000/5100 MB/sNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | heti saatavilla | 211,90 € | 211,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung 980 PRO with Heatsink 2 TB M.2 SSD-levyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
299,00 € | 303,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 195,71 €
189,72 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 189,90 €
189,90 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 201,89 €
196,99 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 212,80 €
207,90 €
Toimitusaika heti saatavilla
Hinta toimituskuluineen 211,90 €
211,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 303,90 €
299,00 €
Samsung 980 Pro (2000 GB, M.2 NVMe) MZ-V8P1T0CW, SSD-kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8806092837690 |
Valmistaja | Samsung |
Kapasiteetti | 2 000 Gt |
Mitat | |
Leveys | 80,15 mm |
Korkeus | 2,38 mm |
Syvyys | 22,15 mm |
Paino | 9 g |
Keskimääräinen vikaantumisjakso | 1,5 milj. tuntia |
Kirjoitusnopeus | 3 450 Mt/s |
Lukunopeus | 3 500 Mt/s |
Takuu | 5 vuotta |
Muistin tyyppi | V-NAND 3-bit MLC |
Valmistajan tuotesivu | https://www.samsung.com/us/computing/memory-storage/solid-state-drives/980-pro-pcie-4-0-nvme-ssd-1tb-mz-v8p1t0b-am/ |
SSD | On |
S.M.A.R.T. | On |
TRIM tuki | On |
Ohjain | Samsung Elpis |
Liitettävyys | |
PCI-E | On |
M.2 | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
299,00 €
Keskihinta
215,90 €
Alin hinta
189,72 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.