Seagate SkyHawk (4 TB, SATA 6 Gb/s) ST4000VX016, kovalevy
Seagate SkyHawk (4 TB, SATA 6 Gb/s) ST4000VX016, kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 95,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Seagate SkyHawk - 4TB - Kovalevy - ST4000VX016 - SATA-600 - 3.5"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 95,90 € | 102,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate SkyHawk 4 Tt SATAIII 256 Mt 3,5" -kovalevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä maanantai - keskiviikko | 97,99 € | 97,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate SkyHawk 4 Tt SATAIII 256 Mt 3,5" -kovalevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 97,99 € | 102,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate Skyhawk 3.5" 4tb Hdd KovalevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
109,00 € | 113,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Seagate SkyHawk 3.5"", 4 Tt, 5400 RPM, 256 MB -kovalevy (Surveillance)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 120,90 € | 125,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 102,89 €
95,90 €
Toimitusaika perillä maanantai - keskiviikko
Hinta toimituskuluineen 97,99 €
97,99 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 102,89 €
97,99 €
109,00 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 125,80 €
120,90 €
Seagate SkyHawk (4 TB, SATA 6 Gb/s) ST4000VX016, kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8719706028288, 0763649148075, 8032976146767 |
Valmistaja | Seagate |
Välimuisti | 256 Mt |
Kapasiteetti | 4 000 Gt |
Mitat | |
Leveys | 101,85 mm |
Korkeus | 20,2 mm |
Syvyys | 146,99 mm |
Paino | 490 g |
Liitettävyys | SATA |
Valmistajan tuotesivu | https://www.seagate.com/files/www-content/product-content/skyhawk/en-us/docs/201370100a.pdf |
Koko | 3,5 tuumaa |
Native Command Queuing (NCQ) | On |
S.M.A.R.T. | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
120,90 €
Keskihinta
104,36 €
Alin hinta
95,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.