Seagate Exos X18 (12 TB, SATA-600) ST12000NM000J, Kovalevy
Seagate Exos X18 (12 TB, SATA-600) ST12000NM000J, Kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 303,18 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Seagate Exos X18 12tt 7,200kierrosta/min Serial Ata-600Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 303,18 € | 303,18 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate Exos X18 - 12TB - Kovalevy - ST12000NM000J - SATA-600 - 3.5"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 303,18 € | 303,18 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SEAGATE Exos X18 12TB SATA 512e/4Kn (ST12000NM000J)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 358,25 € | 363,15 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate Exos X18 3.5"", 12 Tt, 7200 RPM, 256 MB -kovalevy, 512e/4Kn SATA (Enterprise)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 371,90 € | 376,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 303,18 €
303,18 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 303,18 €
303,18 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 363,15 €
358,25 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 376,80 €
371,90 €
Seagate Exos X18 (12 TB, SATA-600) ST12000NM000J, Kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8719706020718, 0763649139141, 8719706020718, 0763649139141 |
Valmistaja | Seagate |
Kapasiteetti | 12 000 Gt |
Mitat | |
Leveys | 101,85 mm |
Korkeus | 26,1 mm |
Syvyys | 147 mm |
Paino | 650 g |
Keskimääräinen vikaantumisjakso | 2,5 milj. tuntia |
Nopeus | 7 200 rpm |
Takuu | 5 vuotta |
Virrankulutus (Idle) | 4,4 W |
Valmistajan tuotesivu | https://www.seagate.com/files/www-content/datasheets/pdfs/exos-x18-channel-DS2045-4-2106US-en_US.pdf |
Vuosittainen vikaantumisaste | 0,35 % |
IOPS (max) | 550 000 |
Hintakehitys
Korkein hinta
371,90 €
Keskihinta
334,13 €
Alin hinta
303,18 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.