Seagate IronWolf Pro ST10000NT001 - hard drive - 10 TB - SATA 6Gb/s Kovalevy - 10 TB - 3.5" - 7200 rpm - SATA-600 - cache
Seagate IronWolf Pro ST10000NT001 - hard drive - 10 TB - SATA 6Gb/s Kovalevy - 10 TB - 3.5" - 7200 rpm - SATA-600 - cache osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 331,72 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Seagate IronWolf Pro - 10TB - Kovalevy - ST10000NT001 - SATA-600 - 3.5"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 331,72 € | 331,72 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate IRONWOLF PRO 10 Tt SATAIII 256 Mt 3,5" -kovalevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 18 päivää | 349,99 € | 354,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SEAGATE Ironwolf PRO NAS HDD 10TB SATA (ST10000NT001)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 354,30 € | 359,20 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 331,72 €
331,72 €
Toimitusaika 18 päivää
Hinta toimituskuluineen 354,89 €
349,99 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 359,20 €
354,30 €
Seagate IronWolf Pro ST10000NT001 - hard drive - 10 TB - SATA 6Gb/s Kovalevy - 10 TB - 3.5" - 7200 rpm - SATA-600 - cache
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8719706432320 |
Valmistaja | Seagate |
Hintakehitys
Korkein hinta
354,30 €
Keskihinta
345,34 €
Alin hinta
331,72 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.