Seagate IronWolf Pro ST12000NT001 - hard drive - 12 TB - SATA 6Gb/s Kovalevy - 12 TB - 3.5" - 7200 rpm - SATA-600 - cache
Seagate IronWolf Pro ST12000NT001 - hard drive - 12 TB - SATA 6Gb/s Kovalevy - 12 TB - 3.5" - 7200 rpm - SATA-600 - cache osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 329,70 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Seagate IronWolf Pro - 12TB - Kovalevy - ST12000NT001 - SATA-600 - 3.5"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 329,70 € | 329,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate IRONWOLF PRO 12 Tt SATAIII 256 Mt 3,5" -kovalevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 349,99 € | 354,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SEAGATE Ironwolf PRO NAS HDD 12TB SATA (ST12000NT001)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 387,05 € | 391,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate Ironwolf Pro Enterprise 12tt 3.5"" 7,200kierrosta/min Serial Ata-600Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 389,98 € | 389,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 329,70 €
329,70 €
Toimitusaika 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 354,89 €
349,99 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 391,95 €
387,05 €
Toimitusaika 1-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 389,98 €
389,98 €
Seagate IronWolf Pro ST12000NT001 - hard drive - 12 TB - SATA 6Gb/s Kovalevy - 12 TB - 3.5" - 7200 rpm - SATA-600 - cache
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8719706432313 |
Valmistaja | Seagate |
Hintakehitys
Korkein hinta
389,98 €
Keskihinta
364,18 €
Alin hinta
329,70 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.