Seagate IronWolf Pro ST18000NT001 - hard drive - 18 TB - SATA 6Gb/s Kovalevy - 18 TB - 3.5" - 7200 rpm - SATA-600 - cache
Seagate IronWolf Pro ST18000NT001 - hard drive - 18 TB - SATA 6Gb/s Kovalevy - 18 TB - 3.5" - 7200 rpm - SATA-600 - cache osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 405,58 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Seagate IronWolf Pro - 18TB - Kovalevy - ST18000NT001 - SATA-600 - 3.5"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 405,58 € | 405,58 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate IRONWOLF PRO 18 Tt SATAIII 256 Mt 3,5" -kovalevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 17 päivää | 419,99 € | 424,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate Ironwolf Pro Enterprise 18tt 3.5"" 7,200kierrosta/min Serial Ata-600Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 456,94 € | 456,94 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SEAGATE Ironwolf PRO NAS HDD 18TB SATA (ST18000NT001)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 508 € | 513 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 405,58 €
405,58 €
Toimitusaika 17 päivää
Hinta toimituskuluineen 424,89 €
419,99 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 456,94 €
456,94 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 513 €
508 €
Seagate IronWolf Pro ST18000NT001 - hard drive - 18 TB - SATA 6Gb/s Kovalevy - 18 TB - 3.5" - 7200 rpm - SATA-600 - cache
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8719706432283 |
Valmistaja | Seagate |
Hintakehitys
Korkein hinta
508 €
Keskihinta
447,59 €
Alin hinta
405,58 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.