Seagate SkyHawk (8TB, SATA 6Gb/s) ST8000VX004, kovalevy
Seagate SkyHawk (8TB, SATA 6Gb/s) ST8000VX004, kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 219,85 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
SEAGATE SKYHAWK 8TB 3.5 "" SURVEILLANCE HDD SATA 3 (ST8000VX010)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 219,85 € | 224,75 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate SkyHawk 8 Tt SATAIII 512 Mt 3,5" -kovalevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 219,99 € | 224,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate SkyHawk 8 Tt SATAIII 256 Mt 3,5" -kovalevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 27 päivää | 253,99 € | 258,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate 8TB Skyhawk, 3.5" sisäinen kiintolevy, SATA III, 256MBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-8 päivää | 224,90 € | 224,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate 8TB SkyHawk Surveillance, 3.5" sisäinen kiintolevy, SATA III, 7200 rpm, 256MBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | ei vahvistettu | 257,90 € | 257,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 224,75 €
219,85 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 224,89 €
219,99 €
Toimitusaika 27 päivää
Hinta toimituskuluineen 258,89 €
253,99 €
Toimitusaika 5-8 päivää
Hinta toimituskuluineen 224,90 €
224,90 €
Toimitusaika ei vahvistettu
Hinta toimituskuluineen 257,90 €
257,90 €
Seagate SkyHawk (8TB, SATA 6Gb/s) ST8000VX004, kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Seagate |
Kapasiteetti | 8 000 Gt |
Mitat | |
Leveys | 101,85 mm |
Korkeus | 26,11 mm |
Syvyys | 146,99 mm |
Paino | 716 g |
Liitettävyys | SATA |
SSD | On |
EAN-koodi | 8719706009805, 7330381788758, 0763649125052, 8719706028325, 0763649148112 |
Hintakehitys
Korkein hinta
257,90 €
Keskihinta
235,33 €
Alin hinta
219,85 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.