Transcend MTS420 (480 GB, M.2 2242) TS480GMTS420S, SSD-kovalevy
Transcend MTS420 (480 GB, M.2 2242) TS480GMTS420S, SSD-kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 58,35 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
TRANSCEND M.2 2242 SATA III 420S 480GB (TS480GMTS420S)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 58,35 € | 63,25 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Transcend 480GB MTS420S M.2 SSD, M.2, 530/480 MB/sNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 59,90 € | 59,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Transcend 420SNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 59,99 € | 66,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Transcend M.2 SSD 420S 480GB 480 Gt, SATA III, M.2 -SSD-levyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 62,90 € | 67,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 63,25 €
58,35 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 59,90 €
59,90 €
59,99 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 67,80 €
62,90 €
Transcend MTS420 (480 GB, M.2 2242) TS480GMTS420S, SSD-kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0760557847427 |
Valmistaja | Transcend |
Kapasiteetti | 480 Gt |
Mitat | |
Leveys | 22 mm |
Korkeus | 3,58 mm |
Syvyys | 42 mm |
Paino | 5 g |
Kirjoitusnopeus | 500 Mt/s |
Lukunopeus | 560 Mt/s |
Takuu | 3 vuotta |
Muistin tyyppi | 3D NAND |
Valmistajan tuotesivu | https://www.transcend-info.com/Products/No-766 |
SSD | On |
Native Command Queuing (NCQ) | On |
S.M.A.R.T. | On |
TRIM tuki | On |
Liitettävyys | M.2 |
Hintakehitys
Korkein hinta
62,90 €
Keskihinta
60,29 €
Alin hinta
58,35 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.