DVD-R-aihio (4,7 Gt), 10 kpl
DVD-R-aihio (4,7 Gt), 10 kpl osastosta Tyhjät CD- ja DVD-levyt nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 6,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
DVD-R General, 16X, Branded Matt Silver (10)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 6,90 € | 11,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Verbatim – DVD-R, 16x, 4.7 GB/120 min, 10-pack spindel, AZO (43523)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 8,55 € | 13,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Verbatim – DVD-R, 16x, 4.7 GB/120 min, 10-pack jewel case printable matt (43521)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 13,10 € | 18,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Maxell Dvd-r X 10Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 9,30 € | 15,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Verbatim Dvd-r X 10 4.7gbNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 11,78 € | 17,77 € | Katso tuotetta ▸ | ||
verbatim DVD-R, 16x, 4.7 GB/120 min, 10-pack spindel, AZONäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 11,99 € | 18,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
VERBATIM DVD-R 4.7GB 10KPLNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 14,90 € | 19,60 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 11,80 €
6,90 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 13,45 €
8,55 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 18,00 €
13,10 €
9,30 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 17,77 €
11,78 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 18,98 €
11,99 €
14,90 €
DVD-R-aihio (4,7 Gt), 10 kpl
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Maxell, Sony, TDK, Imation, Verbatim, Fujifilm, Intenso, Raidsonic, Emtec, iogear, Moxa |
EAN-koodi | 4902580502973, 4902580511258, 0051122219764, 0023942435235, 0023942436430, 4902580511135, 0023942435211, 4902580502843, 4007249435675, 4902030194154, 0023942437635, 4902520278081, 4902030194086, 4902520274458, 0027242852488, 0027242852471, 5704327408185, 4902580370138 |
Hintakehitys
Korkein hinta
14,90 €
Keskihinta
10,93 €
Alin hinta
6,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.