Makita DHP451Z 18V, akkuiskupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
Makita DHP451Z 18V, akkuiskupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia) osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 150,85 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DHP451Z - hammer drillNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 150,85 € | 150,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DHP451Z - PoravasaraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 153,90 € | 158,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iskupora / ruuvinväännin Makita DHP451Z; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 207,00 € | 207,00 € | Katso tuotetta ▸ |
150,85 €
153,90 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 207,00 €
207,00 €
Makita DHP451Z 18V, akkuiskupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
207,00 €
Keskihinta
170,58 €
Alin hinta
150,85 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.