Intel Core i7-12700K, prosessori
Intel Core i7-12700K, prosessori osastosta Prosessorit nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 288,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Intel Core i7-12700K 3.60 GHz Alder Lake, LGA1700, 25MB -suoritin, BoxedNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 288,90 € | 293,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Intel Core I7 12700k 3.6ghz Lga1700 Socket SuoritinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 288,92 € | 294,91 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Intel Core i7-12700K, LGA1700, 3.60 GHz, 25MB, BoxedNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-8 päivää | 291,90 € | 291,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Intel Core i7-12700K Alder Lake CPU - 12 ydintä - 3.6 GHz - Intel LGA1700 - Intel Boxed (ilman jäähdytintä)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 313,24 € | 313,24 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
INTEL Core i7-12700K 3.6GHz LGA1700 Box (BX8071512700K)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 353,85 € | 358,75 € | Katso tuotetta ▸ | ||
INTEL Core i7-12700K 3.6GHz LGA1700 Tray (CM8071504553828)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 10.5.2024 | 421,40 € | 426,30 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 293,80 €
288,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 294,91 €
288,92 €
Toimitusaika 5-8 päivää
Hinta toimituskuluineen 291,90 €
291,90 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 313,24 €
313,24 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 358,75 €
353,85 €
Toimitusaika saatavilla 10.5.2024
Hinta toimituskuluineen 426,30 €
421,40 €
Intel Core i7-12700K, prosessori
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Intel |
Suorittimen ominaisuudet | |
Ydin | |
Määrä | 12 kpl |
Säikeet | 20 kpl |
Valmistustekniikka | 14 nm |
Intel Virtualization Technology | On |
Skaalautuvuus | 1S Only |
Enhanced Intel SpeedStep | On |
Execute Disable Bit | On |
Idle States | On |
Intel AES-NI | On |
Intel Hyper-Threading Technology | On |
Intel Turbo Boost Technology | On |
Intel VT-x (EPT) | On |
Tuetut käskykannat | |
SSSE3 | On |
MMX | On |
SSE | On |
SSE3 | On |
SSE2 | On |
SSE4.1 | On |
SSE4.2 | On |
Valmistajan tuotesivu | https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/134594/intel-core-i712700k-processor-25m-cache-up-to-5-00-ghz.html |
Nopeus | 2 700 MHz |
Prosessoriperhe | Intel Core i7 |
Muisti | |
Maksimi muistikapasiteetti | 128 Gt |
EAN-koodi | 0675901979108, 0675901983563, 5032037233989, 0735858498920 |
Hintakehitys
Korkein hinta
421,40 €
Keskihinta
326,37 €
Alin hinta
288,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.