Crucial BX500 (1 TB, 2.5", SATA) CT1000BX500SSD1, SSD-kovalevy
Crucial BX500 (1 TB, 2.5", SATA) CT1000BX500SSD1, SSD-kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 73,78 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Crucial Bx500 Ssd-levy 1000gb 2.5"" Serial Ata-600Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 73,78 € | 79,77 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Crucial BX500 2,5 tuuman SSD - 240GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 74,20 € | 81,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Crucial BX500 2.5"" 1000 GB Serial ATA (CT1000BX500SSD1)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 86,25 € | 91,15 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Crucial BX500 1 TB, SATA, 2.5"" -SSD-levyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 88,90 € | 93,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 79,77 €
73,78 €
74,20 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 91,15 €
86,25 €
88,90 €
Crucial BX500 (1 TB, 2.5", SATA) CT1000BX500SSD1, SSD-kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaKapasiteetti | 1 000 Gt |
Valmistaja | Crucial |
Mitat | |
Korkeus | 7 mm |
Leveys | 70 mm |
Syvyys | 100,25 mm |
Kirjoitusnopeus | 500 Mt/s |
Lukunopeus | 540 Mt/s |
Takuu | 3 vuotta |
Muistin tyyppi | 3D NAND |
Liitettävyys | SATA |
Valmistajan tuotesivu | http://eu.crucial.com/eur/en/storage-ssd-bx500 |
Koko | 2,5 tuumaa |
SSD | On |
Native Command Queuing (NCQ) | On |
S.M.A.R.T. | On |
TRIM tuki | On |
EAN-koodi | 0649528821553 |
Hintakehitys
Korkein hinta
88,90 €
Keskihinta
80,78 €
Alin hinta
73,78 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.