Seagate BarraCuda (4 TB, SATA 6Gb/s) ST4000LM024, kovalevy
Seagate BarraCuda (4 TB, SATA 6Gb/s) ST4000LM024, kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Jimm's PC-Store hintaan 132,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Seagate 4TB Guardian BarraCuda, 2.5" sisäinen kiintolevy, SATA III, 5400rpm, 128MBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-20 päivää | 132,90 € | 132,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate BarraCuda Pro - 4TB - Kovalevy - ST4000LM024 - SATA-600 - 2.5"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 148,89 € | 148,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SEAGATE Barracuda 4TB HDD SATA 2.5inch (ST4000LM024)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 229,40 € | 234,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate BarraCuda 2.5"", 4 Tt, 5400 RPM, 128 MB -kovalevy (PC)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 239,90 € | 244,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10-20 päivää
Hinta toimituskuluineen 132,90 €
132,90 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 148,89 €
148,89 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 234,30 €
229,40 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 244,80 €
239,90 €
Seagate BarraCuda (4 TB, SATA 6Gb/s) ST4000LM024, kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Seagate |
Kapasiteetti | 4 000 Gt |
Mitat | |
Korkeus | 15 mm |
Leveys | 69,85 mm |
Syvyys | 100 mm |
Liitettävyys | SATA |
Valmistajan tuotesivu | http://www.seagate.com/gb/en/internal-hard-drives/hdd/barracuda |
Koko | 2,5 tuumaa |
EAN-koodi | 5711783489924 |
Hintakehitys
Korkein hinta
239,90 €
Keskihinta
187,77 €
Alin hinta
132,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.