Seagate BarraCuda (5 TB, SATA 6Gb/s) ST5000LM000, kovalevy
Seagate BarraCuda (5 TB, SATA 6Gb/s) ST5000LM000, kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 142,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Seagate BarraCuda 5 Tt SATAIII 128 Mt 2,5" -kovalevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 142,99 € | 147,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate 5TB Guardian BarraCuda, 2.5" sisäinen kiintolevy, SATA III, 5400rpm, 128MBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 146,90 € | 146,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate BarraCuda Pro - 5TB - Kovalevy - ST5000LM000 - SATA-600 - 2.5"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 147,20 € | 147,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate Barracuda 5tt 2.5"" 5,400kierrosta/min Serial Ata-600Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 205,22 € | 211,21 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Seagate BarraCuda 2.5"", 5 Tt, 5400 RPM, 128 MB -kovalevy (PC)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 297,90 € | 302,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
pro Photo Backpack MiamiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 923 € | 928 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 147,89 €
142,99 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 146,90 €
146,90 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 147,20 €
147,20 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 211,21 €
205,22 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 302,80 €
297,90 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 928 €
923 €
Seagate BarraCuda (5 TB, SATA 6Gb/s) ST5000LM000, kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Seagate, walimex |
Kapasiteetti | 5 000 Gt |
Mitat | |
Korkeus | 15 mm |
Leveys | 69,85 mm |
Syvyys | 100 mm |
Liitettävyys | SATA |
Valmistajan tuotesivu | http://www.seagate.com/gb/en/internal-hard-drives/hdd/barracuda |
Koko | 2,5 tuumaa |
EAN-koodi | 2050004062861 |
Hintakehitys
Korkein hinta
923 €
Keskihinta
310,52 €
Alin hinta
142,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.