Seagate Exos X20 (20 TB, SATA-600) ST20000NM007D, kovalevy
Seagate Exos X20 (20 TB, SATA-600) ST20000NM007D, kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 377,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Seagate Exos X20 20 Tt SATAIII 256 Mt 3,5" -kovalevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 18 päivää | 377,99 € | 382,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate Exos X20 - 20TB - Kovalevy - ST20000NM007D - SATA-600 - 3.5"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 379,63 € | 379,63 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate Exos X20 20tt 3.5"" 7,200kierrosta/min Serial Ata-600Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 399,00 € | 399,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate 20TB Exos X20, sisäinen 3.5" kiintolevy, SATA III, 7200 rpm, 256MBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | heti saatavilla | 407,90 € | 407,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Seagate Exos X20 3.5"", 20 Tt, 7200 RPM, 256 MB, 512e/4Kn SATA -kovalevy (Enterprise)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 467,90 € | 472,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SEAGATE – Exos X20 20Tb HDD512E/4KN SATA SATA6Gb/s (ST20000NM007D)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 499 € | 504 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 18 päivää
Hinta toimituskuluineen 382,89 €
377,99 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 379,63 €
379,63 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 399,00 €
399,00 €
Toimitusaika heti saatavilla
Hinta toimituskuluineen 407,90 €
407,90 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 472,80 €
467,90 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 504 €
499 €
Seagate Exos X20 (20 TB, SATA-600) ST20000NM007D, kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8719706031554 |
Valmistaja | Seagate |
Kapasiteetti | 20 000 Gt |
Mitat | |
Leveys | 101,45 mm |
Korkeus | 26,1 mm |
Syvyys | 147 mm |
Paino | 670 g |
Liitettävyys | SATA |
Valmistajan tuotesivu | https://www.seagate.com/gb/en/products/enterprise-drives/exos-x/x20/ |
Koko | 3,5 tuumaa |
Hintakehitys
Korkein hinta
499 €
Keskihinta
421,92 €
Alin hinta
377,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.