Qnap (5 x 3,5" + 4 x 2,5") TS-h973AX-32G, NAS-asema
Qnap (5 x 3,5" + 4 x 2,5") TS-h973AX-32G, NAS-asema osastosta Ulkoiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 1 452 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
QNAP TS-h973AX-32G - NAS-PalvelimetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 1 452 € | 1 452 € | Katso tuotetta ▸ | ||
QNAP – 9-bay NAS, AMD Ryzen V1500B 4C 8T 2.2GHz (TS-H973AX-32G)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 1 541 € | 1 546 € | Katso tuotetta ▸ | ||
QNAP TS-h973AX-32G 9-Bay Tower 32GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 1 560 € | 1 565 € | Katso tuotetta ▸ | ||
QNAP TS-h973AX-32G -verkkolevypalvelinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 21 päivää | 1 611 € | 1 616 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Qnap Ts-h973ax-32g 0tt Nas-palvelinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 1 797 € | 1 797 € | Katso tuotetta ▸ |
1 452 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 546 €
1 541 €
1 560 €
1 611 €
1 797 €
Qnap (5 x 3,5" + 4 x 2,5") TS-h973AX-32G, NAS-asema
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4713213518663 |
Valmistaja | Qnap |
Mitat | |
Pituus | 224,1 mm |
Leveys | 224 mm |
Korkeus | 182,65 mm |
Paino | 3 520 g |
Valmistajan tuotesivu | https://www.qnap.com/en/product/ts-h973ax/specs/hardware |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 797 €
Keskihinta
1 592 €
Alin hinta
1 452 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.