WD My Passport for Mac (2 TB, USB 3.0) WDBA2D0020BBL, ulkoinen kovalevy
WD My Passport for Mac (2 TB, USB 3.0) WDBA2D0020BBL, ulkoinen kovalevy osastosta Ulkoiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 92,70 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
WESTERN DIGITAL – HDD EXT My Passport f Mac 2Tb Blue Wwide (WDBA2D0020BBL-WESN)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 92,70 € | 97,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WD Minun Passport for Mac. - Ulkoiset kovalevyt - 2TB - SininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 94,17 € | 101,16 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wd My Passport For Mac 2tt SininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 94,24 € | 100,23 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WD My Passport for Mac 2 Tt -ulkoinen kovalevy, SininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 100,90 € | 105,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Wd my passport for mac 2tb blueNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 kpl varastossa | 106,99 € | 111,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WD Kiintolevy 2TB MY PASSPORT MACNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 119,00 € | 123,95 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 97,60 €
92,70 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 101,16 €
94,17 €
94,24 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 105,80 €
100,90 €
106,99 €
119,00 €
WD My Passport for Mac (2 TB, USB 3.0) WDBA2D0020BBL, ulkoinen kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Western digital |
Liitännät | USB 3.0 |
Mitat | |
Pituus | 107,2 mm |
Leveys | 75 mm |
Korkeus | 11,15 mm |
Paino | 120 g |
Kapasiteetti | 2 000 Gt |
Koko | 2,5 tuumaa |
EAN-koodi | 0718037869902 |
Hintakehitys
Korkein hinta
119,00 €
Keskihinta
101,33 €
Alin hinta
92,70 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.