WD My Passport Ultra (4 TB, USB-C) WDBFTM0040BSL, ulkoinen kovalevy
WD My Passport Ultra (4 TB, USB-C) WDBFTM0040BSL, ulkoinen kovalevy osastosta Ulkoiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 127,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
WD My Passport Ultra USB-C 4 TB kannettava kovalevy (hopea)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 127,00 € | 131,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wd My Passport Ultra 4tt HopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 127,10 € | 133,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WESTERN DIGITAL – HDD EXT My Pass Ultra 4TB Silver (WDBFTM0040BSL-WESN)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 129,30 € | 134,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WD Minun Passport Ultra - Ulkoiset kovalevyt - 4TB - hopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 134,40 € | 134,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
WD My Passport Ultra 4 Tt -ulkoinen kovalevy, HopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 136,90 € | 141,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 131,90 €
127,00 €
127,10 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 134,20 €
129,30 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 134,40 €
134,40 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 141,80 €
136,90 €
WD My Passport Ultra (4 TB, USB-C) WDBFTM0040BSL, ulkoinen kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Western digital |
Liitännät | |
USB 3.0 | On |
USB-C | On |
Mitat | |
Pituus | 110 mm |
Leveys | 81,6 mm |
Korkeus | 20,96 mm |
Paino | 230 g |
Kapasiteetti | 4 000 Gt |
Koko | 2,5 tuumaa |
EAN-koodi | 0718037864112 |
Hintakehitys
Korkein hinta
136,90 €
Keskihinta
130,94 €
Alin hinta
127,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.