Fiskars Norr, santokuveitsi 16 cm
Fiskars Norr, santokuveitsi 16 cm osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 49,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars Norr-santokuveitsiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 49,00 € | 54,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars - Norr Santoku Veitsi 16 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 52,10 € | 59,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Norr Santoku Veitsi 16 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 52,50 € | 59,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Norr-santokuveitsi 16 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 57,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Kokinveitsi Fiskars Norr; 16 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 61,00 € | 69,00 € | Katso tuotetta ▸ |
49,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 59,00 €
52,10 €
52,50 €
57,90 €
61,00 €
Fiskars Norr, santokuveitsi 16 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
61,00 €
Keskihinta
54,50 €
Alin hinta
49,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.