Kingston IronKey Vault Privacy 80 (960 Gt, USB 3.2 Gen 1) IKVP80ES/960G, ulkoinen SSD-kovalevy
Kingston IronKey Vault Privacy 80 (960 Gt, USB 3.2 Gen 1) IKVP80ES/960G, ulkoinen SSD-kovalevy osastosta Ulkoiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 305,57 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kingston IronKey Vault Privacy 80 - 960GB - Ulkoinen SSD - USB 3.2 Gen 1Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 305,57 € | 305,57 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 80 960 Gt USB-C -ulkoinen SSD, SininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 314,90 € | 319,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
KINGSTON 960GB IRONKEY VAULT PRIVACY 80 XTS-AES 256-BIT ENCRYPTED EXTERNAL SSD (IKVP80ES/960G)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 321,60 € | 326,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kingston Ironkey Vault Privacy 80 0.96tt SininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 339,76 € | 339,76 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Kingston IronKey Vault Privacy 80 -ulkoinen SSD-levy, 960 GtNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 339,99 € | 344,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 305,57 €
305,57 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 319,80 €
314,90 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 326,50 €
321,60 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 339,76 €
339,76 €
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 344,89 €
339,99 €
Kingston IronKey Vault Privacy 80 (960 Gt, USB 3.2 Gen 1) IKVP80ES/960G, ulkoinen SSD-kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0740617328431 |
Valmistaja | Kingston |
Mitat | |
Pituus | 122,5 mm |
Korkeus | 18,5 mm |
Leveys | 84,2 mm |
Takuu | 3 vuotta |
Suorituskyky | |
Kirjoitusnopeus | 250 Mt/s |
Lukunopeus | 250 Mt/s |
Värivaihtoehdot | Sininen |
Kapasiteetti | 960 Gt |
Valmistajan tuotesivu | https://www.kingston.com/en/ssd/ironkey-vp80es-encrypted-external-ssd |
Liitännät | |
USB 3.0 | On |
USB 3.1 | On |
USB-C | On |
SSD | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
339,99 €
Keskihinta
324,36 €
Alin hinta
305,57 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.