LaCie Rugged Secure (2 TB, USB-C) STFR2000403, ulkoinen kovalevy
LaCie Rugged Secure (2 TB, USB-C) STFR2000403, ulkoinen kovalevy osastosta Ulkoiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 153,76 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Lacie Kestävää Turvaa 2tt Hopea, OranssiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 153,76 € | 159,75 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LaCie Rugged Secure - Ulkoiset kovalevyt - 2TB - oranssiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 160,99 € | 160,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LaCie Rugged SECURE 2.5E 2TB USB3.1 (STFR2000403)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 162,05 € | 166,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lacie Rugged Secure 2 Tt -ulkoinen kovalevy, Oranssi/ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 164,90 € | 169,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Lacie rugged secure 2tb 2.5inch usb-c usb3.1 drop crush and rain resistant for all terrain use orangeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 kpl varastossa | 174,99 € | 179,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LaCie Rugged Secure 2TB ulkoinen kiintolevyasemaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
179,00 € | 183,80 € | Katso tuotetta ▸ |
153,76 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 160,99 €
160,99 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 166,95 €
162,05 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 169,80 €
164,90 €
Toimitusaika 3 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 179,98 €
174,99 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 183,80 €
179,00 €
LaCie Rugged Secure (2 TB, USB-C) STFR2000403, ulkoinen kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | LaCie, Seagate |
Liitännät | |
USB 3.0 | On |
USB-C | On |
Mitat | |
Pituus | 135,1 mm |
Leveys | 86 mm |
Korkeus | 18,7 mm |
Paino | 100 g |
Kapasiteetti | 2 000 Gt |
Valmistajan tuotesivu | https://www.lacie.com/gb/en/support/mobile-storage/rugged-secure/ |
EAN-koodi | 3660619403387, 0763649124567 |
Hintakehitys
Korkein hinta
179,00 €
Keskihinta
165,95 €
Alin hinta
153,76 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.