SanDisk Extreme Pro V2 (1 TB, USB 3.2, USB-C) SDSSDE81-1T00-G25, ulkoinen SSD-kovalevy
SanDisk Extreme Pro V2 (1 TB, USB 3.2, USB-C) SDSSDE81-1T00-G25, ulkoinen SSD-kovalevy osastosta Ulkoiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 160,58 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Sandisk Extreme Pro Portable 1tt MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 160,58 € | 166,57 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SanDisk Extreme PRO Portable V2 SSD - 1TB - Musta - Ulkoinen SSD - USB 3.2 Gen 2x2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 173,24 € | 173,24 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SANDISK – Extreme Pro Portable SSD 1TB (SDSSDE81-1T00-G25)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 187,50 € | 192,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SanDisk Extreme PRO Portable 1 Tt USB-C -ulkoinen SSD, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 191,90 € | 196,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
160,58 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 173,24 €
173,24 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 192,40 €
187,50 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 196,80 €
191,90 €
SanDisk Extreme Pro V2 (1 TB, USB 3.2, USB-C) SDSSDE81-1T00-G25, ulkoinen SSD-kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0619659181284 |
Valmistaja | SanDisk, NEC |
Kapasiteetti | 1 000 Gt |
Mitat | |
Korkeus | 10,22 mm |
Leveys | 57,34 mm |
Syvyys | 110,26 mm |
Lukunopeus | 2 000 Mt/s |
Takuu | 5 vuotta |
Liitettävyys | USB |
Valmistajan tuotesivu | https://shop.westerndigital.com/en-ie/products/portable-drives/sandisk-extreme-pro-usb-3-2-ssd#SDSSDE81-2T00-G25 |
SSD | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
191,90 €
Keskihinta
178,31 €
Alin hinta
160,58 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.