SanDisk Extreme Pro V2 (2 TB, USB 3.2, USB-C) SDSSDE81-2T00-G25, ulkoinen SSD-kovalevy
SanDisk Extreme Pro V2 (2 TB, USB 3.2, USB-C) SDSSDE81-2T00-G25, ulkoinen SSD-kovalevy osastosta Ulkoiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 222,58 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Sandisk Extreme Pro Portable 2tt MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 222,58 € | 228,57 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SanDisk Extreme PRO Portable V2 SSD - 2TB - Musta - Ulkoinen SSD - USB 3.2 Gen 2x2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 249,78 € | 249,78 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SANDISK Extreme PRO 2TB Portable SSD (SDSSDE81-2T00-G25)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 280,20 € | 285,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SanDisk Extreme PRO Portable 2 Tt USB-C -ulkoinen SSD, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 286,90 € | 291,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
222,58 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 249,78 €
249,78 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 285,10 €
280,20 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 291,80 €
286,90 €
SanDisk Extreme Pro V2 (2 TB, USB 3.2, USB-C) SDSSDE81-2T00-G25, ulkoinen SSD-kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0619659181314 |
Valmistaja | SanDisk, Conceptronic |
Kapasiteetti | 2 000 Gt |
Mitat | |
Korkeus | 10,22 mm |
Leveys | 57,34 mm |
Syvyys | 110,26 mm |
Lukunopeus | 2 000 Mt/s |
Takuu | 5 vuotta |
Liitettävyys | USB |
Valmistajan tuotesivu | https://shop.westerndigital.com/en-ie/products/portable-drives/sandisk-extreme-pro-usb-3-2-ssd#SDSSDE81-2T00-G25 |
SSD | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
286,90 €
Keskihinta
259,87 €
Alin hinta
222,58 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.